insan-kaynaklari

ACR Entegre, olarak firmalarımızı büyük bir aile olarak görüp takım ruhuna sahip çalışanlarımızla uzun süreli bir beraberlik öngörüyoruz. Bu doğrultuda çalışanlarımıza karşı temel görevlerimiz güvenli, huzurlu, adil, ekonomik ve sosyal imkanlara önem veren, kariyer gelişimine ve öğrenmeye imkan sağlayan çağdaş bir çalışma ortamı yaratmaktır.

Çalışanlarımızdan temel beklentilerimiz de takım ruhuna önem vermesini, gelişime ve yeniliklere adaptasyon, firmasıyla gurur duymasını ve firmasını en iyi şekilde temsil etmesini, doğruluğu ve profesyonelliği önde tutarak işinde fark yaratacak bir ekip anlayışında olmasını bekleriz.

Çalışanların Mutluluğu, Bireysel Gelişimi ve Takım yaklaşımı;

ACR ENTEGRE çalışanları, ortak hedefleri doğrultusunda tam bir işbirliği içinde bir “takım” olarak çalışır. Kişisel başarılara değil, ait olduğu takımın başarısına önem verir, kendi başarısını da firmanın başarısı ile özdeşleştirerek geleceğini güvence altına alır. İç ve dış tüm müşterilerine en kaliteli ürün ve hizmeti sunmak takımın vazgeçilmez hedefidir.

Takımı oluşturan bireylerin kişisel gelişimi takımın ortaya koyacağı katma değerde artış sağlar. Bunun içinde ACR ENTEGRE, çalışanların bireysel gelişimini destekler. Bireysel gelişim, yardımlaşma, katılım ve paylaşım ACR ENTEGRE nin  takım ruhunun temel öğeleridir.

İnsan Kaynağının Verimli Kullanımı

ACR ENTEGRE’nin kaynakları;insan gücü,makina-ekipman,teknolojik bilgi ve mali kaynaklardır.Takım ruhu gereğince her bir çalışanın kendi öz kaynağı olarak kabul edilir.

Tüm takım arkadaşlarımız kendi kullanımındaki ortak kaynakları en etkin ve verimli şekilde kullanır,korur ve baıkımını yapar.