Evini Yenile “İzmir” !

evini-yenile

Evinizi,binanızı,ofisinizi,otelinizi,mağazanızı yenilemek istiyorsunuz fakat paranız yetersiz, bir yandan da bakıyorsunuz.

Yaşam alanınızda yıpranmalar oldu, mutfak dolaplarınız eskidi yada banyonuzun modası geçti, duvar boyalarınızın rengi soldu yada parkelerinizilk günkü gibi değil. Soğuktan korunmak için doğramalarınızı PVC sistemleri ile korumak istiyorsunuz yada binanızın dış cephesini ısı yalıtımla kaplamak gerekiyor.Çatınız akıyor ya da yeni çatı yaptırmaktan yanasınız,elektrik ve su tesisatlarınızda problem var.

Tüm bunlar sizin yaşam alanlarınızda ki hayalleriniz. Gerçekleştirmek isterken nasıl ödeyeceğim korkusu içindesiniz.Artık bunu dert etmenize gerek yok.Biz ACRENTEGRE olarak ödemenizde kolaylıklar ve size çareler sunmaya hazırız.Bırakın bu konuda biz size yardımcı olalım siz sadece yaşam alanlarınızdaki hayallerinizi bize anlatın, biz gerçekleştirelim ustalığınızı yapalım.

Haydi Karşıyaka,Güzelyalı,Hatay,Buca,Balçova,Bornova,Gaziemir,Karabağlar,Urla,Seferihisar,Foça,Aliağa,Bergama,Çeşme,Karaburun,Gümüldür…

ARAYIN KEŞFE GELELİM,NOT BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM..

“TÜM HAYALLERİNİZİN YANINDA OLMAYA HAZIRIZ.”

EVİMİ YENİLEMEK İSTİYORUM BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYINIZ…

Diğer Haberler