acr-logo

BİZ KİMİZ ?

Firmamız kuruluşundan buyana anahtar teslimi ev yenileme,bakım onarım, park bahçe peyzaj konusunda faaliyet göstererek ticari faaliyetlerini sürdürmüştür. Daha sonra site yönetimi ve bütünleşmiş hizmetler konusunda uzmanlaşmak temel çizgimizi oluşturmuştur. Amacımız ACR ENTEGRE
mensuplarına faydalı olmak; yakın çevresindekilere, iş yaptığı kurum ve kuruluşlara, çevreye, şehrimize, yurdumuza, dünyaya faydalı olmaktır. Edinmiş olduğu bilgi, birikim, tecrübe ve kalifiye eleman kadrosu ile inşaat, işletme, bakım onarım, bahçe düzenleme, site yönetimi,teknik yapı servisi ile uzun süre problem yaşatmayacak bir sistem kurup, bütünleşmiş hizmetlerini en iyi bir şekilde vermektir.

MÜKEMMELİ AMAÇLIYORUZ !

Firmamızın kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı olması mükemmeli amaçladığımızın göstergesidir. Biz size ev yenileme bakım, onarım, bahçe düzenleme, site yönetimi ve teknik servis hizmeti vereceğiz.
YANİ ENTEGRE BİR HİZMET
Deneyimle Yetişmiş, konularında uzmanlaşmış, teknik kadro ile hizmet sunmak ilkemizdir. İnsanlar, Binalar ve sorunlar var olduğu sürece de hızlı, kaliteli servis vermeyi taahhüt ediyoruz. Ana amacımız ve hedefimiz.

musteri-memnuniyeti